TAP106J020SCS AVX Corporation CAP TANT 10UF 20V 5% RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TAP106J020SCS
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 10UF 20V 5% RADIAL
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
2.9 Ohm
Інтэрвал :
0.098" (2.50mm)
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
Ёмістасць :
10µF
Код памеру вытворцы :
E
Напружанне - Намінальнае :
20V
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.217" Dia (5.50mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.354" (9.00mm)
серыял :
TAP
Талерантнасць :
±5%
Тып :
Conformal Coated
Тып мацавання :
Through Hole
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 85°C