TAJW157K006RNJ AVX Corporation CAP TANT 150UF 6.3V 10% 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TAJW157K006RNJ
Апісанне:
CAP TANT 150UF 6.3V 10% 2312
300 mOhm
Ёмістасць :
150µF
Код памеру вытворцы :
W
Напружанне - Намінальнае :
6.3V
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.059" (1.50mm)
Талерантнасць :
±10%