TAJD476K025SNJ AVX Corporation CAP TANT 47UF 25V 10% 2917
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TAJD476K025SNJ
Апісанне:
CAP TANT 47UF 25V 10% 2917
900 mOhm
Ёмістасць :
47µF
Код памеру вытворцы :
D
Напружанне - Намінальнае :
25V
Пакет / Чахол :
2917 (7343 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.122" (3.10mm)
Талерантнасць :
±10%