TAJD107K006SNJ AVX Corporation CAP TANT 100UF 6.3V 10% 2917
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TAJD107K006SNJ
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 100UF 6.3V 10% 2917
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
600 mOhm
Інтэрвал :
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
Ёмістасць :
100µF
Код памеру вытворцы :
D
Напружанне - Намінальнае :
6.3V
Пакет / Чахол :
2917 (7343 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.122" (3.10mm)
серыял :
TAJ
Талерантнасць :
±10%