TAJC477M002RNJ AVX Corporation CAP TANT 470UF 2.5V 20% 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TAJC477M002RNJ
Апісанне:
CAP TANT 470UF 2.5V 20% 2312
200 mOhm
Ёмістасць :
470µF
Код памеру вытворцы :
C
Напружанне - Намінальнае :
2.5V
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
Талерантнасць :
±20%