TAJC336M020RNJ AVX Corporation CAP TANT 33UF 20V 20% 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TAJC336M020RNJ
Апісанне:
CAP TANT 33UF 20V 20% 2312
1.5 Ohm
Ёмістасць :
33µF
Код памеру вытворцы :
C
Напружанне - Намінальнае :
20V
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
Талерантнасць :
±20%