TAJA225M025HNJ AVX Corporation CAP TANT 2.2UF 25V 20% 1206
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TAJA225M025HNJ
Апісанне:
CAP TANT 2.2UF 25V 20% 1206
7 Ohm
Ёмістасць :
2.2µF
Напружанне - Намінальнае :
25V
Памер / вымярэнне :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.071" (1.80mm)
Талерантнасць :
±20%