TAJA225K016RNJ AVX Corporation CAP TANT 2.2UF 16V 10% 1206
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TAJA225K016RNJ
Апісанне:
CAP TANT 2.2UF 16V 10% 1206
6.5 Ohm
Ёмістасць :
2.2µF
Напружанне - Намінальнае :
16V
Памер / вымярэнне :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.071" (1.80mm)
Талерантнасць :
±10%