TAJA106K006RNJ AVX Corporation CAP TANT 10UF 6.3V 10% 1206
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TAJA106K006RNJ
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 10UF 6.3V 10% 1206
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
4 Ohm
Інтэрвал :
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
Ёмістасць :
10µF
Код памеру вытворцы :
A
Напружанне - Намінальнае :
6.3V
Пакет / Чахол :
1206 (3216 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.071" (1.80mm)
серыял :
TAJ
Талерантнасць :
±10%