TACL106M006RTA AVX Corporation CAP TANT 10UF 6.3V 20% 0603
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TACL106M006RTA
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 10UF 6.3V 20% 0603
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
6 Ohm
Інтэрвал :
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
Ёмістасць :
10µF
Код памеру вытворцы :
L
Напружанне - Намінальнае :
6.3V
Пакет / Чахол :
0603 (1608 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.039" (1.00mm)
серыял :
TACmicrochip®, TAC
Талерантнасць :
±20%