F971V475MCCHT3 AVX Corporation CAP TANT 4.7UF 20% 35V 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
F971V475MCCHT3
Апісанне:
CAP TANT 4.7UF 20% 35V 2312
1.8 Ohm
Ёмістасць :
4.7µF
Код памеру вытворцы :
C
Напружанне - Намінальнае :
35V
Пакет / Чахол :
2312 (6032 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 135°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.106" (2.70mm)
серыял :
F97-HT3
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Molded
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 135°C