F971V475MCC AVX Corporation CAP TANT 4.7UF 35V 20% 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
F971V475MCC
Апісанне:
CAP TANT 4.7UF 35V 20% 2312
1.8 Ohm
Ёмістасць :
4.7µF
Напружанне - Намінальнае :
35V
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
серыял :
F97
Талерантнасць :
±20%