F971E156MNC AVX Corporation CAP TANT 15UF 25V 20% 2917
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
F971E156MNC
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 15UF 25V 20% 2917
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
700 mOhm
Інтэрвал :
Асаблівасці :
High Reliability
Ацэнкі :
AEC-Q200
Ёмістасць :
15µF
Код памеру вытворцы :
N
Напружанне - Намінальнае :
25V
Пакет / Чахол :
2917 (7343 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.118" (3.00mm)
серыял :
F97
Талерантнасць :
±20%