F971C476MCCHT3 AVX Corporation CAP TANT 47UF 20% 16V 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
F971C476MCCHT3
Апісанне:
CAP TANT 47UF 20% 16V 2312
1.1 Ohm
Ёмістасць :
47µF
Напружанне - Намінальнае :
16V
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 135°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.106" (2.70mm)
серыял :
F97-HT3
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Molded
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 135°C