F971C226MCC AVX Corporation CAP TANT 22UF 16V 20% 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
F971C226MCC
Апісанне:
CAP TANT 22UF 16V 20% 2312
1.1 Ohm
Ёмістасць :
22µF
Напружанне - Намінальнае :
16V
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
серыял :
F97
Талерантнасць :
±20%