F971C156MCC AVX Corporation CAP TANT 15UF 16V 20% 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
F971C156MCC
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 15UF 16V 20% 2312
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
1.2 Ohm
Інтэрвал :
Асаблівасці :
High Reliability
Ацэнкі :
AEC-Q200
Ёмістасць :
15µF
Код памеру вытворцы :
C
Напружанне - Намінальнае :
16V
Пакет / Чахол :
2312 (6032 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
серыял :
F97
Талерантнасць :
±20%