F950G157KBAAQ2 AVX Corporation CAP TANT 150UF 4V 10% 1411
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
F950G157KBAAQ2
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 150UF 4V 10% 1411
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
400 mOhm
Інтэрвал :
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
Ёмістасць :
150µF
Код памеру вытворцы :
B
Напружанне - Намінальнае :
4V
Пакет / Чахол :
1411 (3528 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.079" (2.00mm)
серыял :
F95, Frameless™
Талерантнасць :
±10%