F931D476MNC AVX Corporation CAP TANT 47UF 20V 20% 2917
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
F931D476MNC
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 47UF 20V 20% 2917
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
700 mOhm
Інтэрвал :
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
Ёмістасць :
47µF
Код памеру вытворцы :
N
Напружанне - Намінальнае :
20V
Пакет / Чахол :
2917 (7343 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.118" (3.00mm)
серыял :
F93
Талерантнасць :
±20%