CKR22CG680KR AVX Corporation CAP CER 68PF 200V NP0 2-DIP
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CKR22CG680KR
Апісанне:
CAP CER 68PF 200V NP0 2-DIP
Інтэрвал :
0.325" (8.25mm)
Ёмістасць :
68pF
Напружанне - Намінальнае :
200V
Памер / вымярэнне :
0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.175" (4.45mm)
Талерантнасць :
±10%
Хуткасць адмоваў :
R (0.01%)