CKR22CG390KM AVX Corporation CAP CER 39PF 200V NP0 2-DIP
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CKR22CG390KM
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP CER 39PF 200V NP0 2-DIP
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
0.325" (8.25mm)
Асаблівасці :
Ацэнкі :
Ёмістасць :
39pF
Напружанне - Намінальнае :
200V
Пакет / Чахол :
2-DIP
Памер / вымярэнне :
0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Прыкладанні :
General Purpose
Рост - седзячы (макс.) :
0.175" (4.45mm)
серыял :
Military, MIL-PRF-39014, CKR22
Стыль вядучага :
Талерантнасць :
±10%
Таўшчыня (макс.) :
Тып мацавання :
Through Hole
Тэмпературны каэфіцыент :
C0G, NP0
Ўпакоўка :
Tube
Хуткасць адмоваў :
M (1%)