A-TB381-TJ23 Assmann WSW Components TERM BLOCK PLUG 23POS STR 3.81MM
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
A-TB381-TJ23
Вытворца:
Апісанне:
TERM BLOCK PLUG 23POS STR 3.81MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Арыентацыя загалоўка :
Асаблівасці :
Калібр або дыяпазон правадоў - AWG :
16-24 AWG
Калібр або дыяпазон правадоў - мм² :
Кантакт Mating Finish :
Колер :
Колькасць пазіцый :
23
Колькасць узроўняў :
1
Напружанне - IEC :
Напружанне - UL :
150V
Падача :
0.150" (3.81mm)
Пазіцыі на ўзровень :
23
Працоўная тэмпература :
-30°C ~ 105°C
серыял :
Стыль заканчэння :
Screw
Ток - МЭК :
Ток - УЛ :
6A