A-TB350-TH23 Assmann WSW Components TERM BLOCK PLUG 23POS 3.5MM
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
A-TB350-TH23
Вытворца:
Апісанне:
TERM BLOCK PLUG 23POS 3.5MM
Стан RoHs:
Арыентацыя загалоўка :
Асаблівасці :
Interlocking (Side)
Калібр або дыяпазон правадоў - AWG :
16-28 AWG
Калібр або дыяпазон правадоў - мм² :
Кантакт Mating Finish :
Tin
Колер :
Green
Колькасць пазіцый :
23
Колькасць узроўняў :
1
Напружанне - IEC :
Напружанне - UL :
300V
Падача :
0.138" (3.50mm)
Пазіцыі на ўзровень :
23
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 115°C
серыял :
Стыль заканчэння :
Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Ток - МЭК :
Ток - УЛ :
10A