54713001X5F101M API Technologies Corp CAP FEEDTHRU 100PF 300V AXIAL
фільтры
Нумар вытворцы:
54713001X5F101M
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP FEEDTHRU 100PF 300V AXIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Ацэнкі :
Вышыня (макс.) :
Ёмістасць :
100pF
Напружанне - Намінальнае :
300V
Пакет / Чахол :
Axial, Bushing
Памер / вымярэнне :
0.187" Dia x 0.360" L (4.75mm x 9.14mm)
Памер ніткі :
8-32
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C
серыял :
Супраціў пастаяннаму току (DCR) (макс.) :
10 mOhm
Талерантнасць :
±20%
Ток :
20A
Тып мацавання :
Chassis Mount
Тэмпературны каэфіцыент :
Ўпакоўка :
Bulk
Устаўныя страты :
10dB @ 300MHz
Частка Статус :
Discontinued at Digi-Key
в наличии
17,547
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 54713001X5F101M больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
54713001X5F101M Асаблівасці
54713001X5F101M is produced by API Technologies Corp, belongs to Кандэнсатары для падачы.
вырабленыя
API Technologies Corp.
54713001X5F101M вытворчасці API Technologies Corp можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
54713001X5F101M кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
54713001X5F101M Кошт
54713001X5F101M Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "5471"