FPAR3D1422A12N9 APEM Inc. SWITCH PUSH DPST-NO 200MA 12V
Выключальнікі
Нумар вытворцы:
FPAR3D1422A12N9
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
SWITCH PUSH DPST-NO 200MA 12V
Стан RoHs:
Абарона ад пранікнення :
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
200mA (DC)
Колер - Прывад/Каўпачок :
Black
Намінальнае напружанне - DC :
12V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
Напружанне асвятлення (намінальнае) :
12 VDC
Памеры выраза панэлі :
Circular - 24.20mm Dia
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 75°C