13445AD2K APEM Inc. SWITCH PUSHBUTTON DPDT 4A 125V
Выключальнікі
Нумар вытворцы:
13445AD2K
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 4A 125V
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Абарона ад пранікнення :
Environment Sealed
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
4A (AC/DC)
Колер - Прывад/Каўпачок :
Silver
Намінальнае напружанне - DC :
30V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
125V
Напружанне асвятлення (намінальнае) :
Памеры выраза панэлі :
Circular - 6.50mm Dia
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
серыял :
13000
Стыль заканчэння :
Solder Lug
Схема :
DPDT
Тып :
Standard
Тып асвятлення, колер :
Тып мацавання :
Panel Mount, Rear
Тып прывада :
Plunger for Cap
Ўпакоўка :
Bulk
Функцыя перамыкача :
On-Mom
Частка Статус :
Active
в наличии
25,880
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
13445AD2K Канкурэнтныя кошты
13445AD2K Асаблівасці
13445AD2K is produced by APEM Inc., belongs to Кнопкавыя перамыкачы.
13445AD2K - гэта Кнопкавыя перамыкачы, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і вырабленыя APEM Inc..
13445AD2K вытворчасці APEM Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
13445AD2K кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
 Змяшчае прадукты серыі "1344"