9311-60035-TD Amphenol SV Microwave CONN SMP PLUG STR 50OHM EDGEMNT
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
9311-60035-TD
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONN SMP PLUG STR 50OHM EDGEMNT
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Імпеданс :
50 Ohm
Абарона ад пранікнення :
Асаблівасці :
Full Detent
Асаблівасць мантажу :
Заканчэнне шчыта :
Solder
Кабельная група :
Колер корпуса :
Gold
Колькасць партоў :
2
серыял :
Скасаванне кантакту :
Solder
Стыль раздыма :
SMP
Тып мацавання :
Snap-On
Тып мацавання :
Board Edge, End Launch
Тып раздыма :
Plug, Male Pin
Ўпакоўка :
Bulk
Частата - Макс :
26.5GHz
Частка Статус :
Active
в наличии
42,779
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 9311-60035-TD больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
9311-60035-TD Асаблівасці
9311-60035-TD is produced by Amphenol SV Microwave, belongs to Кааксіяльныя раздымы (РЧ).
вырабленыя
Amphenol SV Microwave.
9311-60035-TD вытворчасці Amphenol SV Microwave можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
9311-60035-TD кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
9311-60035-TD Кошт
9311-60035-TD Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "9311"