3211-60118-TD Amphenol SV Microwave CONN SMPM PLUG STR 50OHM EDGEMNT
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
3211-60118-TD
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONN SMPM PLUG STR 50OHM EDGEMNT
Стан RoHs:
Імпеданс :
50 Ohm
Абарона ад пранікнення :
Асаблівасці :
Smooth Bore
Асаблівасць мантажу :
Заканчэнне шчыта :
Solder
Кабельная група :
Колер корпуса :
Gold
Колькасць партоў :
1
серыял :
QuarterBack®
Скасаванне кантакту :
Solder
Стыль раздыма :
SMPM
Тып мацавання :
Bayonet Lock
Тып мацавання :
Board Edge, End Launch
Тып раздыма :
Plug, Male Pin
Ўпакоўка :
Bulk
Частата - Макс :
65GHz
Частка Статус :
Active
в наличии
17,827
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
3211-60118-TD Асаблівасці
3211-60118-TD is produced by Amphenol SV Microwave, belongs to Кааксіяльныя раздымы (РЧ).
3211-60118-TD вытворчасці Amphenol SV Microwave можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
3211-60118-TD кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.
 Змяшчае прадукты серыі "3211"