1785-0003-TD Amphenol SV Microwave CONN BMA JACK STR 50OHM EDGE MNT
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
1785-0003-TD
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONN BMA JACK STR 50OHM EDGE MNT
Стан RoHs:
Імпеданс :
50 Ohm
Абарона ад пранікнення :
Асаблівасці :
Асаблівасць мантажу :
Заканчэнне шчыта :
Solder
Кабельная група :
Колер корпуса :
Silver
Колькасць партоў :
1
серыял :
Скасаванне кантакту :
Solder
Стыль раздыма :
BMA
Тып мацавання :
Snap-On
Тып мацавання :
Board Edge, End Launch
Тып раздыма :
Jack, Female Socket
Ўпакоўка :
Bulk
Частата - Макс :
22GHz
Частка Статус :
Active
в наличии
34,186
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1785-0003-TD Асаблівасці
1785-0003-TD is produced by Amphenol SV Microwave, belongs to Кааксіяльныя раздымы (РЧ).
1785-0003-TD вытворчасці Amphenol SV Microwave можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1785-0003-TD кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.
 Змяшчае прадукты серыі "1785"