94532-104HLF Amphenol FCI HEADER BERGSTIK
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
94532-104HLF
Вытворца:
Апісанне:
HEADER BERGSTIK
Агульная даўжыня кантакту :
1.250" (31.75mm)
Вышыня - спалучэнне :
0.100" (2.54mm)
Вышыня ізаляцыі :
0.100" (2.54mm)
Даўжыня кантакту - пост :
0.450" (11.43mm)
Даўжыня кантакту - спалучэнне :
0.700" (17.78mm)
Колькасць пазіцый :
4
Колькасць радкоў :
2
Міжраддзі - Спарванне :
0.100" (2.54mm)
Тып мацавання :
Through Hole
в наличии
40,349
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
94532-104HLF Асаблівасці
94532-104HLF вытворчасці Amphenol FCI можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
94532-104HLF кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
 Змяшчае прадукты серыі "9453"