86832-124HLF Amphenol FCI HEADER BERGSTIK
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
86832-124HLF
Агульная даўжыня кантакту :
0.525" (13.34mm)
Вышыня - спалучэнне :
0.100" (2.54mm)
Вышыня ізаляцыі :
0.100" (2.54mm)
Даўжыня кантакту - пост :
0.100" (2.54mm)
Даўжыня кантакту - спалучэнне :
0.325" (8.26mm)
Колькасць пазіцый :
24
Міжраддзі - Спарванне :
0.100" (2.54mm)
в наличии
54,277
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 86832-124HLF больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
86832-124HLF Асаблівасці
вырабленыя
Amphenol FCI.
86832-124HLF вытворчасці Amphenol FCI можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
86832-124HLF кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
86832-124HLF Кошт
86832-124HLF Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "8683"