77311-101-00LF Amphenol FCI BERGSTRIP
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
77311-101-00LF
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
BERGSTRIP
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Ізаляцыйны матэрыял :
Thermoplastic
Абарона ад пранікнення :
Агульная даўжыня кантакту :
0.425" (10.80mm)
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
Вышыня - спалучэнне :
0.100" (2.54mm)
Вышыня ізаляцыі :
0.100" (2.54mm)
Даўжыня кантакту - пост :
0.095" (2.41mm)
Даўжыня кантакту - спалучэнне :
0.230" (5.84mm)
Кантакт Фініш - Размясціць :
Tin
Кантакт Фініш - Спарванне :
Gold or Gold, GXT™
Кантактны матэрыял :
Phosphor Bronze
Колер ізаляцыі :
Black
Колькасць загружаных пазіцый :
All
Колькасць пазіцый :
36000, Cuttable
Колькасць радкоў :
1
Міжраддзі - Спарванне :
Намінальнае напружанне :
Працоўная тэмпература :
Рэйтынг гаручасці матэрыялу :
UL94 V-0
Саванна :
Unshrouded
серыял :
BERGSTIK®
Спыненне :
Solder
стыль :
Board to Board
Таўшчыня аздаблення кантакту - Спалучэнне :
30.0µin (0.76µm)
Тып кантакту :
Male Pin
Тып мацавання :
Through Hole
Тып мацавання :
Push-Pull
Тып раздыма :
Header
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Форма кантакту :
Square
Частка Статус :
Active
в наличии
58,486
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 77311-101-00LF больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
77311-101-00LF Асаблівасці
вырабленыя
Amphenol FCI.
77311-101-00LF вытворчасці Amphenol FCI можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
77311-101-00LF кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
77311-101-00LF Кошт
77311-101-00LF Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "7731"