68491-116HLF Amphenol FCI HEADER BERGSTIK
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
68491-116HLF
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
HEADER BERGSTIK
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Ізаляцыйны матэрыял :
Абарона ад пранікнення :
Агульная даўжыня кантакту :
0.475" (12.07mm)
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
Вышыня - спалучэнне :
0.100" (2.54mm)
Вышыня ізаляцыі :
0.100" (2.54mm)
Даўжыня кантакту - пост :
0.120" (3.05mm)
Даўжыня кантакту - спалучэнне :
0.255" (6.48mm)
Кантакт Фініш - Размясціць :
Кантакт Фініш - Спарванне :
Gold or Gold, GXT™
Кантактны матэрыял :
Phosphor Bronze
Колер ізаляцыі :
Black
Колькасць загружаных пазіцый :
All
Колькасць пазіцый :
16
Колькасць радкоў :
2
Міжраддзі - Спарванне :
0.100" (2.54mm)
Намінальнае напружанне :
Працоўная тэмпература :
Рэйтынг гаручасці матэрыялу :
UL94 V-0
Саванна :
Unshrouded
серыял :
BERGSTIK® II
Спыненне :
Solder
стыль :
Board to Board
Таўшчыня аздаблення кантакту - Спалучэнне :
30.0µin (0.76µm)
Тып кантакту :
Male Pin
Тып мацавання :
Push-Pull
Тып мацавання :
Through Hole
Тып раздыма :
Header
Ўпакоўка :
Bulk
Форма кантакту :
Square
Частка Статус :
Active
в наличии
32,395
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 68491-116HLF больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
68491-116HLF Асаблівасці
вырабленыя
Amphenol FCI.
68491-116HLF вытворчасці Amphenol FCI можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
68491-116HLF кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
68491-116HLF Кошт
68491-116HLF Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "6849"