68004-103HLF Amphenol FCI BERGSTIK II .100" SR STRAIGHT
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
68004-103HLF
Вытворца:
Апісанне:
BERGSTIK II .100" SR STRAIGHT
Агульная даўжыня кантакту :
0.525" (13.34mm)
Вышыня - спалучэнне :
0.100" (2.54mm)
Вышыня ізаляцыі :
0.100" (2.54mm)
Даўжыня кантакту - пост :
0.107" (2.71mm)
Даўжыня кантакту - спалучэнне :
0.318" (8.08mm)
Колькасць пазіцый :
3
в наличии
53,053
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
68004-103HLF Асаблівасці
68004-103HLF вытворчасці Amphenol FCI можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
68004-103HLF кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
 Змяшчае прадукты серыі "6800"