YK6031613000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.394"
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
YK6031613000G
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.394"
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Cover, Flange
Барерны тып :
2 Wall (Dual)
Бягучы рэйтынг :
20A
Верхняе спыненне :
Screws with Captive Plate
Калібр правадоў :
12-22 AWG
Колер :
Black
Колькасць контураў :
16
Колькасць радкоў :
1
Ніжняе заканчэнне :
Solder Eyelets
Намінальнае напружанне :
300V
Падача :
0.394" (10.00mm)