YK6031033000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.394"
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
YK6031033000G
Апісанне:
CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.394"
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Flange
Бягучы рэйтынг :
20A
Колькасць контураў :
10
Ніжняе заканчэнне :
Solder Eyelets
Намінальнае напружанне :
300V
Падача :
0.394" (10.00mm)