YK6011323000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRP 13CIRC 0.394"
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
YK6011323000G
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONN BARRIER STRP 13CIRC 0.394"
Стан RoHs:
Асаблівасці :
Cover
Барерны тып :
2 Wall (Dual)
Бягучы рэйтынг :
20A
Верхняе спыненне :
Screws with Captive Plate
Калібр правадоў :
12-22 AWG
Колер :
Black
Колькасць контураў :
13
Колькасць радкоў :
1
Ніжняе заканчэнне :
PC Pin
Намінальнае напружанне :
300V
Падача :
0.394" (10.00mm)