YK5111803000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.374"
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
YK5111803000G
Апісанне:
CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.374"
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Бягучы рэйтынг :
30A
Калібр правадоў :
10-22 AWG
Колькасць контураў :
18
Ніжняе заканчэнне :
PC Pin
Намінальнае напружанне :
300V
Падача :
0.374" (9.50mm)