YK5031023000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.374"
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
YK5031023000G
Апісанне:
CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.374"
Асаблівасці :
Cover
Бягучы рэйтынг :
20A
Калібр правадоў :
12-22 AWG
Колькасць контураў :
10
Ніжняе заканчэнне :
Solder Tab
Намінальнае напружанне :
300V
Падача :
0.374" (9.50mm)