YK5020813000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.374"
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
YK5020813000G
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.374"
Стан RoHs:
Асаблівасці :
Cover, Flange
Барерны тып :
2 Wall (Dual)
Бягучы рэйтынг :
20A
Верхняе спыненне :
Screws with Captive Plate
Калібр правадоў :
12-22 AWG
Колер :
Black
Колькасць контураў :
8
Колькасць радкоў :
1
Ніжняе заканчэнне :
Wire Wrap
Намінальнае напружанне :
300V
Падача :
0.374" (9.50mm)