YK4471403000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.374"
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
YK4471403000G
Апісанне:
CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.374"
Барерны тып :
3 Wall (Tri)
Бягучы рэйтынг :
30A
Калібр правадоў :
10-22 AWG
Колькасць контураў :
14
Ніжняе заканчэнне :
Solder Tab
Намінальнае напружанне :
300V
Падача :
0.374" (9.50mm)