YK4211503000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.325"
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
YK4211503000G
Апісанне:
CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.325"
Барерны тып :
2 Wall (Dual)
Бягучы рэйтынг :
20A
Калібр правадоў :
12-22 AWG
Колькасць контураў :
15
Ніжняе заканчэнне :
PC Pin
Намінальнае напружанне :
300V
Падача :
0.325" (8.26mm)