YK4032133000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRP 21CIRC 0.325"
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
YK4032133000G
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONN BARRIER STRP 21CIRC 0.325"
Стан RoHs:
Асаблівасці :
Flange
Барерны тып :
2 Wall (Dual)
Бягучы рэйтынг :
20A
Верхняе спыненне :
Screws with Captive Plate
Калібр правадоў :
12-22 AWG
Колер :
Black
Колькасць контураў :
21
Колькасць радкоў :
1
Ніжняе заканчэнне :
Solder Eyelets
Намінальнае напружанне :
300V
Падача :
0.325" (8.26mm)