YK3351603000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.325"
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
YK3351603000G
Апісанне:
CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.325"
Барерны тып :
3 Wall (Tri)
Бягучы рэйтынг :
20A
Калібр правадоў :
12-22 AWG
Колькасць контураў :
16
Ніжняе заканчэнне :
Solder Tab
Намінальнае напружанне :
300V
Падача :
0.325" (8.26mm)