YK3212403000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRIP 24CIRC 0.3"
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
YK3212403000G
Апісанне:
CONN BARRIER STRIP 24CIRC 0.3"
Бягучы рэйтынг :
15A
Колькасць контураў :
24
Ніжняе заканчэнне :
PC Pin
Намінальнае напружанне :
300V
Падача :
0.300" (7.62mm)