YK3161403000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRIP 14CIRC 0.3"
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
YK3161403000G
Апісанне:
CONN BARRIER STRIP 14CIRC 0.3"
Барерны тып :
2 Wall (Dual)
Бягучы рэйтынг :
15A
Калібр правадоў :
16-22 AWG
Колькасць контураў :
14
Ніжняе заканчэнне :
Solder Tab
Намінальнае напружанне :
250V
Падача :
0.300" (7.62mm)