YK3112303000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRIP 23CIRC 0.3"
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
YK3112303000G
Апісанне:
CONN BARRIER STRIP 23CIRC 0.3"
Барерны тып :
2 Wall (Dual)
Бягучы рэйтынг :
15A
Калібр правадоў :
16-22 AWG
Колькасць контураў :
23
Ніжняе заканчэнне :
PC Pin
Намінальнае напружанне :
250V
Падача :
0.300" (7.62mm)