YK3061033000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRIP 10CIRC 0.3"
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
YK3061033000G
Апісанне:
CONN BARRIER STRIP 10CIRC 0.3"
Асаблівасці :
Flange
Барерны тып :
2 Wall (Dual)
Бягучы рэйтынг :
15A
Калібр правадоў :
14-22 AWG
Колькасць контураў :
10
Ніжняе заканчэнне :
Solder Tab
Намінальнае напружанне :
300V
Падача :
0.300" (7.62mm)