YK3051503000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRIP 15CIRC 0.3"
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
YK3051503000G
Апісанне:
CONN BARRIER STRIP 15CIRC 0.3"
Барерны тып :
2 Wall (Dual)
Бягучы рэйтынг :
15A
Калібр правадоў :
14-22 AWG
Колькасць контураў :
15
Ніжняе заканчэнне :
Solder Eyelets
Намінальнае напружанне :
300V
Падача :
0.300" (7.62mm)