YK3031723000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRIP 17CIRC 0.3"
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
YK3031723000G
Апісанне:
CONN BARRIER STRIP 17CIRC 0.3"
Барерны тып :
3 Wall (Tri)
Бягучы рэйтынг :
15A
Калібр правадоў :
14-22 AWG
Колькасць контураў :
17
Ніжняе заканчэнне :
PC Pin
Намінальнае напружанне :
300V
Падача :
0.300" (7.62mm)