YK3021013000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRIP 10CIRC 0.3"
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
YK3021013000G
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONN BARRIER STRIP 10CIRC 0.3"
Стан RoHs:
Асаблівасці :
Flange
Барерны тып :
2 Wall (Dual)
Бягучы рэйтынг :
15A
Верхняе спыненне :
Screws with Captive Plate
Калібр правадоў :
14-22 AWG
Колер :
Black
Колькасць контураў :
10
Колькасць радкоў :
1
Ніжняе заканчэнне :
PC Pin
Намінальнае напружанне :
300V
Падача :
0.300" (7.62mm)